Židle MODESTO Zelená Sametová
Katalogove cislo:
i744_8843
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Samet |
| Barva | Šedý |
| Područky | Ano |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Styl interiéru | Glamour |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Maximální zatížení | 100 kg |
| Šířka sedadla | 40 cm |
| Hloubka sedáku | 45 cm |
| Výška sedadla | 48 cm |
| Výška židle | 84 cm |
| Šířka židle | 46 cm |
| Hloubka židle | 57 cm |









