+420 724 888 180   Po - Pá 8:00 - 16:00

Vrácení zboží ve 14 dnech

 

V případě, že se rozhodnete vrátit dodané zboží v zákonné lhůtě, je nutné vyplnit formulář:

ZDE

 

V e-shopu www.nabytek-pegas.cz máte samozřejmě právo na vrácení zboží v rámci zákonných podmínek.

 

Zde jsme pro vás připravili přehledný postup, jak na to, aby vše proběhlo co nejjednodušeji. Dále tady kontakt pro rady jak postupovat.

Vrácení zboží z e-shopu

Chcete vrátit zboží zakoupené v e-shopu www.nabytek-pegas.cz? Do 14 kalendářních dnů od jeho převzetí můžete odstoupit od objednávky bez udání důvodu a do 14 dnů od odstoupení zboží vrátit. Pro uplatnění práva na vrácení zboží je nutné odeslat oznámení o odstoupení od smlouvy nejpozději do 30 kalendářních dnů od obdržení zboží.
Oznámení o odstoupení nám zašlete e-mailem na: reklamace@nabytek-pegas.cz, nebo poštou na adresu: Nábytek Pegas s.r.o., Ostrava -Hrabová, U řeky 829, 720 00.

Jak vrátit zboží z e-shopu?

Pro vrácení zboží z e-shopu použijte tento postup:
  1. vyplňte a podepište „Formulář k vrácení zboží“
  2. zabalte zboží do originálního obalu (v případě zboží, které vracíte přes dopravce, zabalte i do přepravního obalu – viz smluvní podmínky vámi vybraného dopravce)
  3. zboží poté odešlete na: E-shop Nábytek Pegas s.r.o., Ostrava - Hrabová, U řeky 829, 720 00, nebo dovezte na tuto adresu v zákonné lhůtě.

 

 

 

Za jakých podmínek lze vrátit zboží a získat pořizovací cenu:

- zboží nesmí být montováno (musí být nepoužito).

- zboží musí být v původním obalu, aby nevznikaly náklady s uvedením do stavu k dalšímu prodeji.

- musí být písemně odstoupení od objednávky ( ve 14 dnech od převzetí zboží s tím, že  zboží musí dorazit k nám do 14 dnů) s termínem doručení pro vychystání převzetí.

- odstoupení od smlouvy musí obsahovat: iniciály zákazníka, adresu, tel. kontakt, doklad o pořízení, číslo účtu a být zasláno na adresu: U Řeky 829, 720 00, Ostrava, Česká Republika či mail:pegas@nabytek-pegas.cz

- peníze budou po kontrole zboží vráceny na uvedený běžný účet v odstoupení od smlouvy do 10 prac. dnů.

- upozorňujeme na pečlivé zabalení zasílaného zboží, protože poškození zboží přepravcem klienta jde na vrub zákazníka (to je také důvod , kdy si ve většině případů vozíme přes vyšší náklady zboží vlastními vozy a řidiči).

- adresa na převzetí je :U Řeky 829, 720 00, Ostrava, Česká Republika v časech Po-Pá od 8:00-15:30

 

Vrácení kupní ceny nemůže proběhnout pokud nebudou splněny uvedené parametry

 

Pokud zboží bylo montováno či není v původním obalu, bude dle stavu námi převzatého zboží požadována úhrada na uvedení do původního stavu ,aby mohlo být určeno na následný prodej ve 100% stavu). Tato částka bude klientovi vyčíslena po posouzení skutečného stavu a cena zboží bude ponížena o tuto částku v rámci vrátky z ceny zboží na bankovní účet uvedený v odstoupení od smlouvy.

- zboží nelze zasílat na dobírku ( v tomto případě nebude převzato, protože nelze zajistit pečlivé převzetí  a posouzení skutečného stavu zboží).

 

Zboží nelze vracet ve 14 dnech v případě:

- po uplynutí časového intervalu viz výše.

- nelze v případě výroby zboží dle specifického výběru přímo na klienta, kdy bylo takto zadáno do výroby, či bylo upravováno dle zadání klienta (úprava rozměrů, zadáním do výroby v barevném provedení dle výběru klienta, či jiných specifických uprav).

- které bylo upraveno podle specifických požadavků, nebo přizpůsobeno konkrétní osobě či místu. Jedná se o případy, kdy objednané zboží je jedinečné.

- v případě, kdy obal plní hygienickou funkci či může dojít ke kontaminaci zboží použitím s intimními partiemi (typicky matrace, lůžkoviny, prostěradla atd.),nebo je pro danou značku specifický svým zpracováním. V takové situaci již není možné zboží prodat jako nové, a nepoužité. Pro vhodnější porozumění logiky, je nejlépe si představit, že sám klient by ho v tomto stavu nechtěl, či  takovýto stav neakceptoval. Takovéto zboží je neprodejné, či pouze za cenu výrazného snížení hodnoty zboží, které nesmí jít k tíži prodejci.

- rozdíly v rozměrech pokud jsou v 5% jsou považovány jako tolerance výroby.

 

V případě dotazů či přání pište pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 724888180