Židle GARY Sametová Šedá/Ořech
Katalogove cislo:
i744_2364
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Samet |
| Materiál | Ohýbaná překližka |
| Barva | Šedý |
| Područky | Ano |
| Styl interiéru | Industriální |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | Ořech |
| Materiál korpusu | ohýbaná překližka |
| Maximální zatížení | 110 kg |
| Hloubka sedáku | 42 cm |
| Výška sedadla | 41 cm |
| Výška židle | 76 cm |
| Šířka židle | 61 cm |











