- Kuchyně + Jídelna
- Ložnice
- Dětský pokoj
- Obývací pokoj
- Pracovna
- Předsíň
- Koupelna
- Kovový nábytek
- Zahrada
- Bambusové rohože a ploty
- Dřevěné sošky a masky
- Fontánky
- Houpací křesla
- Krmítka
- Květináče
- Úložné boxy
- Květinové stojánky a květníky
- Koše, košíky, tácky
- Lampy, Lucerny
- Papasany
- Paravany
- Pelíšky pro psy
- Piknikové koše
- Polstry
- Ratanový nábytek
- Stínící plachty
- Zahradní doplňky
- Zahradní houpačky
- Závěsné houpací křesla
- Závěsné houpačky
- Zahradní křesla
- Zahradní lavice
- Zahradní lehátka
- Zahradní sestavy
- Zahradní stoly
- Zahradní židle
- Bytový textil
- Výprodej zboží
- Nábytek pro školy
Zahradní relaxační křeslo s podnožkou PORTLAND Šedé
Katalogove cislo:
i744_8371
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Ratan |
| Barva | Přírodní |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Boho |
| Styl interiéru | Japandi |
| Barva těla | přírodní |
| Materiál korpusu | kov |
| Hloubka křesla | 75 cm |
| Šířka křesla | 90 cm |
| Výška křesla | 135 cm |
| Funkce rozkládání | Ne |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Funkce houpání | Ne |
| Hloubka podnožky | 49 cm |
| Šířka podnožky | 60 cm |










