Zahradní Relaxační Křeslo MADISON Šedé
Katalogove cislo:
i744_8440
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva | Přírodní |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ne |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Boho |
| Styl interiéru | Japandi |
| Barva těla | přírodní |
| Hloubka křesla | 68 cm |
| Šířka křesla | 77 cm |
| Výška křesla | 145 cm |
| Funkce rozkládání | Ne |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Výška sedadla | 38 cm |
| Funkce houpání | Ne |










