- Kuchyně + Jídelna
- Ložnice
- Dětský pokoj
- Obývací pokoj
- Pracovna
- Předsíň
- Koupelna
- Výprodej zboží
- Bytový textil
- Zahrada
- Bambusové rohože a ploty
- Fontánky
- Krmítka
- Bouda pro psa
- Dětské hřiště
- Doplňky
- Houpací křesla
- Houpací sítě
- Papasany
- Paravany
- Pelíšky pro psy
- Pískoviště
- Polstry
- Ratanové komody
- Ratanové konferenční stoly
- Ratanové křesla
- Ratanové pohovky
- Ratanové sedací soupravy
- Ratanové taburety
- Stínící plachty
- Zahradní doplňky
- Zahradní houpačky
- Zahradní křesla
- Zahradní lavice
- Zahradní lehátka
- Zahradní sestavy
- Zahradní stoly
- Zahradní židle
- Závěsné houpací křesla
- Závěsné houpačky
- Nábytek pro školy
Zahradní lehátko Polní postel VENUS Šedé
Katalogove cislo:
i744_7341
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Šedý |
| Područky | Ne |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Hloubka křesla | 190 cm |
| Šířka křesla | 73 cm |
| Výška křesla | 72 cm |
| Funkce rozkládání | Ano |
| Funkce masáže | Ne |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Maximální zatížení | 125 kg |
| Šířka sedadla | 73 cm |
| Hloubka sedáku | 124 cm |
| Výška sedadla | 32 cm |
| Funkce spaní | Ano |










