- Kuchyně + Jídelna
- Ložnice
- Dětský pokoj
- Obývací pokoj
- Pracovna
- Předsíň
- Koupelna
- Výprodej zboží
- Bytový textil
- Zahrada
- Bambusové rohože a ploty
- Fontánky
- Krmítka
- Bouda pro psa
- Dětské hřiště
- Doplňky
- Houpací křesla
- Houpací sítě
- Papasany
- Paravany
- Pelíšky pro psy
- Pískoviště
- Polstry
- Ratanové komody
- Ratanové konferenční stoly
- Ratanové křesla
- Ratanové pohovky
- Ratanové sedací soupravy
- Ratanové taburety
- Stínící plachty
- Zahradní doplňky
- Zahradní houpačky
- Zahradní křesla
- Zahradní lavice
- Zahradní lehátka
- Zahradní sestavy
- Zahradní stoly
- Zahradní židle
- Závěsné houpací křesla
- Závěsné houpačky
- Nábytek pro školy
Zahradní křeslo FELIZ Hnědý/Šedý Technoratan
Katalogove cislo:
i744_9193
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva | Hnědý |
| Područky | Ne |
| Barva těla | hnědý |
| Materiál korpusu | Technoratan |
| Hloubka křesla | 200 cm |
| Šířka křesla | 79 cm |
| Výška křesla | 97 cm |
| Funkce rozkládání | Ano |
| Kategorie | Zahradní nábytek |
| Výška sedadla | 32 cm |









