Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Černý |
| Područky | Ne |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Hloubka křesla | 120 cm |
| Šířka křesla | 60 cm |
| Výška křesla | 94 cm |
| Funkce rozkládání | Ano |
| Kategorie | Zahradní nábytek |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Funkce spaní | Ano |














