- Kuchyně + Jídelna
- Ložnice
- Dětský pokoj
- Dětské modulové systémy
- Dětský pokoj sestava
- Dětské skříně
- Dětské postele
- Dětské komody
- Dětské konferenční stoly
- Dětské matrace
- Dětské noční stolky
- Dětské pohovky
- Dětské police
- Dětské postýlky
- Dětské psací stoly
- Dětské regály a knihovny
- Dětské rošty
- Dětské sedací vaky
- Dětské hrací křesla
- Dětské židle a křesla
- Dětský textil
- Doplňky
- Obývací pokoj
- Pracovna
- Předsíň
- Koupelna
- Výprodej zboží
- Bytový textil
- Zahrada
- Nábytek pro školy
Stůl ROSS 120 cm Dub Zlatý/Černý
Katalogove cislo:
i744_7379
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Deska MDF |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Materiál desky | MDF |
| Barva bláta | zlatý dub |
| Rozkládací stůl | Ne |
| Tvar stolu | Obdélníkový stůl |
| Výška stolu | 74,8 cm |
| Délka stolu | 120 cm |
| Hloubka stolu | 60 cm |






