Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva | Odstíny dubu |
| Styl interiéru | Skandinávský |
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | kašmír |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Lavičky a stolky |
| Výška nábytku | 46,5 cm |
| Materiál desky | Dřevotřísková deska |
| Barva bláta | béžový |
| Tloušťka desky | 3,8 cm |
| Průměr nábytku | 80 cm |







