Stůl LARES Keramický Rozkládací 90-150 cm Černý Mramor/Černý
Katalogove cislo:
i744_9226
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Stoly |
| Materiál desky | Keramický |
| Barva bláta | černý mramor |
| Rozkládací stůl | Ano |
| Tvar stolu | Čtvercový stůl |
| Výška stolu | 76,6 cm |
| Délka stolu po rozložení | 150 cm |
| Tloušťka desky | 1 cm |
| Délka stolu | 90 cm |
| Hloubka stolu | 90 cm |









