Stůl DORIAN Rozkládací 80-160 cm Beton/Černý
Katalogove cislo:
i744_8177
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Stoly |
| Materiál desky | laminovaná dřevotřísková deska |
| Barva bláta | Beton |
| Rozkládací stůl | Ano |
| Tvar stolu | Kulatý stůl |
| Výška stolu | 75,5 cm |
| Průměr stolu | 80 cm |
| Délka stolu po rozložení | 160 cm |










