Stůl ARAMIS Obdélníkový 180 cm Travertin/Ořech
Katalogove cislo:
i744_9057
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | Ořech |
| Materiál korpusu | MDF |
| Kategorie | Stoly |
| Materiál desky | Keramický |
| Barva bláta | travertin |
| Rozkládací stůl | Ne |
| Tvar stolu | Obdélníkový stůl |
| Výška stolu | 76,5 cm |
| Tloušťka desky | 3 cm |
| Délka stolu | 180 cm |
| Šířka stolu | 90 cm |











