Sofa MODERNO 3S Třímístná Krémová
Katalogove cislo:
i744_8835
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Krémový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | plastik |
| Funkce rozkládání | Ne |
| Šířka sedadla | 173 cm |
| Hloubka sedáku | 65 cm |
| Výška sedadla | 49 cm |
| Výška opěradla | 40 cm |
| Výška nábytku | 77 cm |
| Šířka nábytku | 235 cm |
| Hloubka nábytku | 105 cm |
| Funkce spaní | Ne |








