Skříňka na boty PARMA 50 cm Dub Artisan/Grafit
Katalogove cislo:
i744_8692
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | MDF/tkanina |
| Barva těla | dub artisan |
| Maximální zatížení | 150 kg |
| Výška | 53,5 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Barva čela | dub artisan |
| Počet polic | 3 |
| Počet zásuvek | 1 |
| Barva sedáku | Grafit |





