-1%
Nočný stolík KASPIAN KOM1S

Nočný stolík KASPIAN KOM1S

: i379_3201079
47.96 EUR
:
1% (0 EUR)  
48.45 EUR
:
ks
+420 724 888 180

Jednoduchý noční stolek Kaspian (KOM1S) je v barevném provedení dub Sonoma a jeho kompaktnost umožňuje umístit jej i do velmi malých ložnic. Postavte si jej vedle postele a udělejte tak z něj praktický kus nábytku, na který postavíte lampu či sklenici vody.

Stolek obsahuje 1 zásuvku na válečkových kolejničkách, která ukryje všechny drobnosti, které chcete mít při ruce, když odpočíváte. Je vyroben z dřevotřísky potažené fólií finisch s melaninovými hranami. Pomocí dalších prvků ze systému Kaspian si zařídíte velmi moderní a funkční interiér vaší ložnice.

Snadná montáž.

Kaspian je uchvatná modelová řada sektorového nábytku výrobce Black Red White, která je vyráběna v mnoha barevných provedeních jako například Dub Sonoma, Dub Monument, Wenge nebo v komobinacích těchto barev s odstíny Palio, Bílý lesk či Šedý vysoký lesk.

Otevírání zabezpečují vyfrézované úchyty pro ruce. Nábytkovým systémem Kaspian vybavíte nejen obývací pokoj, ale nábytek se hodí také do ložnice, jídelny, dětského pokoje nebo do předsíně.

Barvadub sonoma
MateriálLamino
Hloubka v cm40,5
Šířka v cm51
Výška - maximální v cm33,5
Stráženie produktu
EUR