Sedací souprava Tony Max pravá - Monolith 37
Katalogove cislo:
F-0125011510
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Sedací souprava Tony Max se stane příjemným centrem odpočinku, nebo setkání s rodinou a přáteli. Je velmi pohodlná, praktická a nabízí dostatek místa k sezení. Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení k příležitostnému přespání a také nepostradatelný úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků, kterou tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Při odpočinku, nebo sledování televize Vám zvýší pohodlí polohovací opěrky. Sedací souprava je potažena kvalitní čalounickou látkou Monolith, která je příjemná na dotek, odolná, voděodpudivá a pokrytá speciální hydrofobní vrstvou.
Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry: 350 x 202 x 105 cm
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Úložný prostor | Ano |
| Výška | 71-90 cm |
| Rozkládací | Ano |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hloubka sedu | 58 cm |
| Plocha po rozkladu | 205x128 cm |
| Šířka | 350 cm |
| Základní barva | Monolith 37 |



