Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Lavičky a stolky |
| Materiál desky | MDF |
| Barva bláta | černý |
| Výška menšího stolku | 38,5 cm |
| Výška většího stolku | 43 cm |
| Tloušťka desky | 1,5 cm |
| Délka desky většího stolu | 50 cm |
| Délka desky menšího stolku | 40 cm |
| Šířka desky většího stolu | 50 cm |
| Šířka desky menšího stolu | 40 cm |







