Sada konferenčních stolků ROSALIE Bílá
Katalogove cislo:
i744_9087
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva těla | bílý |
| Materiál korpusu | MDF |
| Materiál desky | MDF |
| Barva bláta | bílý |
| Průměr menšího stolku | 57 cm x 44,5 cm |
| Výška menšího stolku | 41,5 cm |
| Průměr většího stolku | 120 cm x 50 cm |
| Výška většího stolku | 32,5 cm |
| Montáž | Nábytek k vlastní montáži |
| Druh obruby | PVC |







