Sada do Předsíně VENORNA 60 cm Dub Artisan/Grafit
Katalogove cislo:
i744_9136
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Styl interiéru | Moderní |
| Materiál korpusu | dřevotřísková deska |
| Kategorie | Skříňový nábytek |
| Výška nábytku | 202 cm |
| Šířka nábytku | 60 cm |
| Hloubka nábytku | 36 cm |
| Materiál desky | Dřevotřísková deska |
| Barva čela | dub artisan / grafit |
| Materiál čela | dřevotříska / tkanina |
| Počet polic | 4 |
| Počet háčků | 5 |











