Rozkládací pohovka ARUBA 2 Hnědá
Katalogove cislo:
i744_9115
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Hnědý |
| Styl interiéru | Moderní |
| Maximální zatížení | 300 kg |
| Výška nábytku | 98 cm |
| Šířka nábytku | 188 cm |
| Hloubka nábytku | 89 cm |
| Úložný prostor na ložní prádlo | Ano |
| Plocha na spaní | 118 x 188 cm |
| Látka | LUX 12 |








