Rozkládací křeslo BART Béžové Sametové
Katalogove cislo:
i744_8714
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Samet |
| Barva | Béžový |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | stříbrný |
| Materiál korpusu | kov |
| Hloubka křesla | 72 cm |
| Šířka křesla | 63 cm |
| Výška křesla | 83 cm |
| Funkce rozkládání | Ano |
| Funkce masáže | Ne |
| Maximální zatížení | 125 kg |
| Šířka sedadla | 55 cm |
| Hloubka sedáku | 56 cm |
| Výška sedadla | 38 cm |
| Funkce houpání | Ne |
| Funkce spaní | Ano |















