Ramínko na šaty ANITIS 2 ks. béžová 38x3.5x16cm 879321
Katalogove cislo:
i712_227000
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
- 2 ramínka s dekorativními mašlemi v ceně
- Měkké polstrování zabraňuje deformaci a pomačkání jemných materiálů
Sada měkkých ramínek v béžové barvě
Sada ramínek HOMLA ANITIS dodá každé šatní skříni nádech třídy a elegance. V sadě najdete 2 pečlivě zpracované věšáky. Béžové s půvabnou mašlí vypadají skvěle a díky měkké podšívce zabraňují deformaci vašeho oblečení.
Účel
Věšáky ANITIS jsou ideální pro oblečení vyrobené z jemných tkanin, tj.e. elegantní halenky, šaty, hedvábné župany a další oděvy, které vyžadují zvláštní péči. Díky měkké podšívce nehrozí oblečení deformace, což vám umožní vyhnout se žehlení na poslední chvíli.
Materiál
Ramínka jsou vyrobena z měkkého materiálu, který je šetrný ke všem typům tkanin. Kovový háček umožňuje jejich pohodlné umístění na kolejnice.
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
Hmotnost | 0.11 |
Výška | 16 |
Výška | 40 |
Délka | 3,5 |
Délka | 5.5 |
Šířka | 38 |
Šířka | 17.5 |
Barva | BÉŽOVÁ |
Marketingový název | ANITIS |
Dimenze | 38x3.5x16 cm |
Sezóna | SS24 |