+420 724 888 180   Po - Pá 8:00 - 16:00
Noční stolek RAFLO KOM1S/3/6 ořech salev

Noční stolek RAFLO KOM1S/3/6 ořech salev

Katalogove cislo: i379_3200982
Naše cena s DPH
1 579 Kč
Popis produktu

Praktický noční stolek Raflo (KOM1S/3/6) v barvě ořech Salev má jednoduchý ale funkční design a vytvoří tak skvělý a stylový prvek interiéru vaší ložnice.

Na horní desku si můžete postavit lampičku, a to hned vedle budíku či rozečtené knížky. 

Stolek má jednu zásuvku na válečkových kolejničkách, do které uschováte vše, co chcete mít při svém odpočinku po ruce.Je vyroben z lamina, což jistě oceníte při jeho údržbě, stejně jako tichý chod zásuvky. Snadná montáž. 

Pomocí dalších modulů ze systému Raflo si snadno vytvoříte designově sjednocenou a moderní ložnici.


Inspirovaný přírodou, surovým dřevem a skromností: Sektorový systém Raflo je vyráběn v ekologickém stylu. Lišta po bocích nábytku s nepravidelným povrchem, který je vyfrézovaný speciální technikou, odráží nekonvenční přístup k designu. Prvky systému jsou dostupné v neobvyklých, moderních barvách: přírodní ořech Salève, dub wenge hnědý, nebo v kombinaci ořech Salève / pískový vysoký lesk, dub wenge hnědý / pískový vysoký lesk. Celý systém Raflo obsahuje 24 prvků.

Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně a většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.

Technické parametry
Barvaořech salev
MateriálLamino
Hloubka v cm35,5
Šířka v cm59
Výška - maximální v cm28,5