+420 724 888 180   Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 734 661 234 Péče pro firmy a živnostníky
+420 724 888 180   Po - Pá 8:00 - 16:00
-5%
PŘEDPRODEJ -15% do 17.10 ! Lavice (ořech) 50 ZY-06

PŘEDPRODEJ -15% do 17.10 ! Lavice (ořech) 50 ZY-06

Katalogove cislo: i720_90202
0%
0 recenze
Naše cena s DPH
1 184 Kč
Běžná cena:
5% (66 Kč)  
1 250 Kč
Termín dodání: 1-3 týdny

Nejčastější dotazy

Doba dodání

Předpokládaný termín uvádíme u každé položky, nicméně není 100%.

U každého produktu průběžně aktualizujeme předpokládaný termín expedice. Doba dodání závisí na několika faktorech, jako je dostupnost produktu na skladě, způsob doručení i místo dodání. Vždy se snažíme, aby byla objednávka doručena v co možná nejkratším termínu. Jsme schopni se i přizpůsobit přání na individuální požadavek na termín doručení. Koncem roku se doba může prodlužovat vzhledem k větší poptávce.

U skladových produktů je obvyklá doba dodání 2-5 pracovních dnů od potvrzení objednávky. U produktů, které jsou na objednávku nebo mají specifické logistické podmínky, může být doba dodání delší. Pokud chcete prověřit aktuální stav objednávky, neváhejte se na nás obrátit.

Cena dopravy

Doprava před dům po celé ČR :

  • u objednávky do 1500,- kč : - 240,-kč doprava, balné a manipulační poplatek
  • u objednávky od 1500 - 5000,- kč: - 380,-kč doprava, balné a manipulační poplatek
  • u objednávky nad 5000,- kč: - 590,- doprava, balné a manipulační poplatek
  • ZDARMA osobní odběr v Ostravě Hrabové (areál Tajga po předchozí domluvě 774 829 868) 

 

Dobírečné při platbě hotově je 47 kč 

Dobírečné - Zdarma:

             kartou on-line

             platba převodem

             splátkový prodej

 

  • Doplňující informace: Doprava je na uvedenou adresu (na území České republiky) v rámci objednávky, k prvním dveřím (pokud se jedná o větší či těžší zboží a řidič nebude si moci sám pomoci, může požádat o pomoc s odnosem ke dveřím), není v ní zahrnutý výnos do bytů či nošení po domech).
  • Řidič může pomoci , po vzájemné individuální domluvě na přiměřeném ohodnocení, dle povahy zboží a místní dispozice s odnosem, pokud ho pomoc s odnosem výrazněji nezdrží .
  • Možnost pomoci s výnosem není možný v případě, kdy si není schopna poradit jedna osoba, vzhledem k místní dispozici a těžkého či objemného zboží (obecně těžké či velké balíky, sedačky, rohovky). V tomto případě výnos musí být individuálně dohodnut při objednávce písemně (ne až při dovozu zboží na adresu klienta).
  • V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

 

V případě dotazů pište či volejte rádi Vám vyjdeme vstříc a pomůžeme.

Jak probíhá doručení objednávky na adresu klienta

  Ohledně doručení se s Vámi předem telefonicky spojíme. Voláme 1-3 dny předem, pro vychystání převzetí, včetně orientačního času příjezdu (většinou se jedná o cca 2 hodinové časové okno, do kterého by se řidič s příjezdem měl vejít: nicméně neovlivníme dopravní situaci na cestách, počasí ani časy převzetí klientů před Vaší objednávkou). Pak ještě volá v daný den samotný řidič z předchozí zastávky cca 15-60 minut před příjezdem na Vámi zadanou adresu.   

 95% objednávek si vozíme vlastními dodávkovými auty a řidičem. 

 Den a čas doručení určuje prodávající, případně přepravní společnost. Vašim požadavkům se však snažíme vyjít maximálně vstříc a zohlednit je při plánování dopravy.

Bližší informace naleznete v "Obchodních podmínkách".

Nákup na splátky

Abychom Vám usnadnili nákup i v náročnějším finančním období, nabízíme možnost zakoupit nábytek na splátky prostřednictvím finanční společnosti Home Credit.

Pro využití této možnosti je nutné vytvořit objednávku na našem e-shopu a zadat formu úhrady:"Homecredit - na splátky".

Následně vás naše stránky provedou schvalovacím procesem. Vše je jednoduché a intuitivní.

Půjčíme vám na nákup u nás na cokoliv si budete přát. Záleží jen na vás, jestli si pořídíte třeba novou kuchyni, luxusní sedačku do obýváku nebo třeba vybavení dětského pokoje.

 

 

Vybavení domácnosti na splátky

Montáž a výnos

Z kapacitních důvodů bohužel montáž ani výnos oficiálně nenabízíme v rámci našeho eshopu. Většina čalouněného nábytku je však dodávaná již předem smontovaná a montáž tedy není nijak složitá, jednotlivé části stačí spojit k sobě. U "pevného nábytku" , ten bývá ve většině případů v demontu.

V ceně dopravy není zahrnutý výnos do bytů či nošení po domech ani montáž.

Řidič Vám může pomoci, po vzájemné individuální domluvě na jeho přiměřeném ohodnocení, dle povahy zboží a místní dispozice . Možnost pomoci s výnosem není možný v případě, kdy si není schopna poradit jedna osoba v tomto případě náš řidič, vzhledem k místní dispozici a těžkého či objemného zboží (obecně těžké či velké balíky, sedačky, rohovky). V tomto případě výnos musí být individuálně dohodnut při objednávce písemně předem či doplněním do poznámky u objednávky (ne, až při dovozu zboží na adresu klienta)

V případě vážného zájmu o výnos a montáž, pro vás můžeme také poptat externí stěhovací firmu a vytvořit nezávaznou cenovou nabídku. 

 

V případě dotazů či přání zavolejte nám či napište

Způsoby platby

Je mnoho variant, jak u nás zaplatit za nákup. Vyberte si tu, která vám vyhovuje nejvíce:

  • dobírka - Za zboží zaplatíte až při jeho převzetí řidiči přepravní společnosti nebo našemu firemními řidiči. Prosíme mít připravenou hotovost.
  • bankovním převodem - Po odeslání objednávky do emailu obdržíte pokyny k platbě bankovním převodem. Zboží vám řidič může předat ,až po připsání částky na náš bankovní účet.
  • online platba kartou při zadávání objednávky- Nejrychlejší a nejpohodlnější možnost platby přes platební bránu COMGATE.
  • na provozovně - kanceláři v Ostravě - Pokud si zboží chcete vyzvednout sami, můžete zaplatit hotově přímo. 

    VÝDEJNÍ MÍSTO 

    Sklady: U Řeky 829,(Areál Tajgy)
     Ostrava - Hrabová
     720 00

    Mapa sklad Nábytek PEGAS Ostrava

Vzorková prodejna
Neprovozujeme prodejny, ty by musely být velké , vzhledem k současné nabídce cca 60000 položek , včetně stovek sedacích souprav.
 
Zabýváme se prodejem přes internet , kdy nabízíme a vozíme klientům zboží po celé ČR a SK před dům.
Prodejen bychom museli mít hodně,  abychom mohli být všem klientům poblíž.
To by nám zboží prodražovalo.
 
Samozřejmě respektujeme potřebu si některé zboží vyzkoušet :-)
 
Pokud potřebujete nějakou informaci ke zboží , rádi Vám ji zjistíme.
Pohovka Wenus s taburety, Velva 08
V případě dotazů pište volejte 724 888 180
Osobní odběr

Veškeré zboží si můžete vyzvednout osobně na naší vzorkové prodejně v Ostravě:

📍 Adresa:

Výdejní místo

Sklady: U Řeky 829,(Areál Tajgy)
 Ostrava - Hrabová
 720 00

  Otevírací doba: Po - Pá 8:00 - 15:30, So - Ne : Zavřeno . Mimo otevírací dobu dohodou. 

Jakmile bude vaše objednávka připravena k odběru, budeme vás telefonicky kontaktovat. Pro urychlení procesu předání zboží nás prosím informujte, kdy plánujete zboží vyzvednout. Zboží pro vás předem vychystáme.

Nejčastější dotazy
ks
Pro objednání telefonicky, volejte na +420 724 888 180
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze

PŘEDPRODEJ -15% do 17.10! Lavice (ořech) 50 ZY-06

Dopřejte si luxus a eleganci s naší novou lavicí v provedení ořech! Využijte jedinečné příležitosti a získejte ji v předprodeji se slevou 15 %! Akce platí pouze do 17. října, tak neváhejte a objednejte si svůj kousek pohodlí a stylu ještě dnes!

Lavice 50 ZY-06 je dokonalým spojením funkčnosti, designu a kvalitního zpracování. Její elegantní a nadčasový vzhled se hodí do každého interiéru, ať už preferujete moderní minimalismus, klasickou eleganci nebo útulný venkovský styl. Ořechové provedení dodává lavici hřejivý a přirozený vzhled, který zútulní každý prostor.

Proč si vybrat právě lavici 50 ZY-06?

  • Nadčasový design: Lavice se vyznačuje jednoduchými liniemi a elegantním provedením, které nikdy nevyjde z módy.
  • Kvalitní materiály: Použité materiály zaručují dlouhou životnost a odolnost lavice. Ořechové dřevo je známé svou pevností a krásnou kresbou.
  • Univerzální využití: Lavice se hodí do obývacího pokoje, předsíně, ložnice, pracovny i na terasu. Můžete ji využít k sezení, odkládání věcí nebo jako dekorativní prvek.
  • Pohodlí: Ergonomický tvar a optimální výška sedáku zajišťují maximální pohodlí při sezení.
  • Snadná údržba: Povrch lavice je ošetřen speciálním lakem, který je odolný proti poškrábání a snadno se čistí.

Představte si, jak se po náročném dni v práci usadíte na této krásné lavici a relaxujete s dobrou knihou nebo šálkem čaje. Nebo si ji umístěte do předsíně, kde vám poslouží jako praktické místo pro obouvání a odkládání tašek. Možností využití je nespočet!

Detaily, které dělají rozdíl

Lavice 50 ZY-06 není jen obyčejný kus nábytku. Je to promyšlený designový prvek, který zaujme na první pohled. Pečlivě vybrané ořechové dřevo s unikátní kresbou dodává každé lavici jedinečný charakter. Precizní zpracování a důraz na detail jsou zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti.

Ořechové provedení: Hřejivý a elegantní odstín ořechu se hodí do každého interiéru a dodává mu pocit útulnosti a luxusu.

Ergonomický design: Tvar lavice je navržen tak, aby poskytoval maximální pohodlí při sezení. Optimální výška sedáku a mírně zakřivená opěrka zad zajišťují správnou polohu těla.

Odolná konstrukce: Lavice je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují její stabilitu a odolnost. Můžete se na ni spolehnout i při každodenním používání.

Snadná údržba: Povrch lavice je ošetřen speciálním lakem, který je odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Stačí ji otřít vlhkým hadříkem a je opět jako nová.

Využijte jedinečnou nabídku!

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a objednejte si lavici 50 ZY-06 v ořechovém provedení ještě dnes! Předprodejová sleva 15 % platí pouze do 17. října! Získejte kvalitní a stylový nábytek za bezkonkurenční cenu a proměňte svůj domov v oázu klidu a pohody.

Investujte do kvality a designu, který vám bude dělat radost po mnoho let. Lavice 50 ZY-06 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktický, elegantní a nadčasový kus nábytku.

Objednejte si svou lavici ještě dnes a užijte si pohodlí a styl, který vám přinese!

Nečekejte, akce brzy končí!

Dopřejte si kousek luxusu a elegance do svého domova. Lavice 50 ZY-06 v ořechovém provedení je tou správnou volbou!

Vytvořte si útulný a stylový prostor s naší novou lavicí. Je to investice, která se vám mnohonásobně vrátí v podobě pohodlí, krásy a spokojenosti.

Užijte si každý okamžik strávený na této krásné lavici. Je to místo, kde si můžete odpočinout, relaxovat a načerpat novou energii.

Lavice 50 ZY-06 je více než jen kus nábytku. Je to symbol pohodlí, elegance a dobrého vkusu.

Objednejte si ji ještě dnes a přesvědčte se sami!

Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.

Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek