Postel Reflexion 180x200 DŘEVĚNÝ RÁM
Katalogove cislo:
i678_KOM05
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Komfortní čalouněná postel pro mládež REFLEXION 180x200cm s úložným prostorem na ložní prádlo Pokud hledáte pro své dítě postel ve výjimečném stylu a s vysokou funkčností, pak je naše nabídka pro vás. Nabízíme postele v moderním stylu, které dodají ložnici charakter. Naše postele jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, což zaručuje nejen jejich trvanlivost, ale také pohodlí během spánku. Jejich minimalistický design a provedení s důrazem na detaily jistě upoutají pozornost. Moderní postel REFLEXION MINI do dětského pokoje s jedinečným tvarem, pro ty, kteří si cení elegance a pohodlí. Postel je vybavena úložným prostorem na ložní prádlo, který se otevírá nahoru pomocí plynových pístů. Samet dodává styl a eleganci. Ložnice REFLEXION vám poskytne velký komfort a spokojenost z užívání. Rozměry: Výška čela postele: 110 cm Tloušťka čela postele: 20 cm Celková šířka: 200 cm Celková délka: 230 cm Výška rámu postele: 30 cm Tloušťka rámu postele: 10 cm Plocha na spaní: 180 cm x 200 cm Cena se týká postele s kovovým roštem (plynové písty) a úložným prostorem na ložní prádlo.
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Úložný prostor | Postel s úložným prostorem |
| Spací plocha | 140 x 200 cm |
| Matrace v ceně | Ano |
| Rošt v ceně | Ano |
| Polohovací rošt | Ano |
| Výška - maximální v cm | 110 |
| Výška zadního čela postele | 110 cm |
| Výška předního čela postele | 30 cm |
| Délka v cm | 230 |






