Postel Amber 160x200 DŘEVĚNÝ RÁM
Komfortní čalouněná postel s roštem AMBER 160X200 cm . Pokud hledáte postel ve výjimečném stylu a s vysokou funkčností, naše nabídka je pro vás. Nabízíme postele v moderním stylu, které dodají ložnici charakter. Naše postele jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, což zaručuje nejen jejich trvanlivost, ale také pohodlí během spánku. Jejich minimalistický design a provedení s důrazem na detaily jistě upoutají pozornost. Moderní postel AMBER s jedinečným tvarem, pro ty, kteří si cení elegance a pohodlí. Samet dodává styl a eleganci. Ložnice AMABER ti poskytne velký komfort a spokojenost z užívání. Rozměry: Výška čela: 100 cm Celková šířka: 180 cm Celková délka: 220 cm Výška rámu postele: 30 cm Tloušťka rámu postele: 10 cm Tloušťka čela: 10 cm Výška nožek: 13 cm Plocha na spaní: 160 cm x 200 cm - další rozměry dostupné na našich aukcích
| Úložný prostor | Postel s úložným prostorem |
| Spací plocha | 200 x 200 cm |
| Matrace v ceně | Ne |
| Rošt v ceně | Ano |
| Polohovací rošt | Ano |
| Výška - maximální v cm | 100 |
| Výška zadního čela postele | 100 cm |
| Výška předního čela postele | 30 cm |
| Délka v cm | 215 |
| Šířka v cm | 215 |




