Postel Amber 140x200 DŘEVĚNÝ RÁM
Komfortní čalouněná postel s roštem AMBER 140X200 cm . Pokud hledáte postel ve výjimečném stylu a s vysokou funkčností, naše nabídka je pro vás. Nabízíme postele v moderním stylu, které dodají ložnici charakter. Naše postele jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, což zaručuje nejen jejich trvanlivost, ale také pohodlí během spánku. Jejich minimalistický design a provedení s důrazem na detaily jistě upoutají pozornost. Moderní postel AMBER s jedinečným tvarem, pro ty, kteří si cení elegance a pohodlí. Samet dodává styl a eleganci. Ložnice AMABER ti poskytne velký komfort a spokojenost z užívání. Rozměry: Výška čela: 100 cm Celková šířka: 160 cm Celková délka: 220 cm Výška rámu postele: 30 cm Tloušťka rámu postele: 10 cm Tloušťka čela: 10 cm Výška nožek: 13 cm Plocha na spaní: 140 cm x 200 cm - jiné rozměry dostupné na našich aukcích
| Úložný prostor | Postel bez úložného prostoru |
| Spací plocha | 180 x 200 cm |
| Matrace v ceně | Ano |
| Rošt v ceně | Ano |
| Polohovací rošt | Ano |
| Výška - maximální v cm | 100 |
| Výška zadního čela postele | 100 cm |
| Výška předního čela postele | 30 cm |
| Délka v cm | 215 |
| Šířka v cm | 190 |




