Postel Amber 120x200 DŘEVĚNÝ RÁM
Komfortní čalouněná postel pro mládež AMBER MINI 120x200 cm s úložným prostorem na ložní prádlo Pokud hledáte pro své dítě postel v jedinečném stylu a s vysokou funkčností, naše nabídka je pro vás. Nabízíme postele v moderním stylu, které dodají ložnici charakter. Naše postele jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, což zaručuje nejen jejich trvanlivost, ale také pohodlí během spánku. Jejich minimalistický design a provedení s důrazem na detaily jistě upoutají pozornost. Moderní postel AMARO MINI do studentské ložnice s jedinečným tvarem, pro ty, kteří si cení elegance a pohodlí. Postel je vybavena úložným prostorem na ložní prádlo, který se otevírá nahoru pomocí plynových pístů. Samet dodává styl a eleganci. Ložnice AMARO vám zajistí velký komfort a spokojenost s používáním.Rozměry: Výška čela: 90 cm Celková šířka: 140 cm Celková délka: 230 cm Výška rámu postele: 30 cm Tloušťka rámu postele: 10 cm Tloušťka čela: 20 cm Plocha na spaní: 120 cm x 200 cm Cena se týká postele s kovovým roštem (plynové písty) a úložným prostorem na ložní prádlo.
| Úložný prostor | Postel bez úložného prostoru |
| Spací plocha | 160 x 200 cm |
| Matrace v ceně | Ne |
| Rošt v ceně | Ano |
| Polohovací rošt | Ano |
| Výška - maximální v cm | 100 |
| Výška zadního čela postele | 100 cm |
| Výška předního čela postele | 30 cm |
| Délka v cm | 215 |
| Šířka v cm | 175 |




