Postel Amaro 160x200 DŘEVĚNÝ ROŠT
Komfortní čalouněná postel AMARO 160x200 cm s úložným prostorem na ložní prádlo a LED osvětlením v čele postele . Pokud hledáte postel v jedinečném stylu a s vysokou funkčností, naše nabídka je pro vás. Nabízíme postele v moderním stylu, které dodají ložnici charakter. Naše postele jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, což zaručuje nejen jejich trvanlivost, ale také pohodlí během spánku. Jejich minimalistický design a provedení s důrazem na detaily jistě upoutají pozornost. Moderní postel AMARO s jedinečným tvarem, pro ty, kteří si cení elegance a pohodlí. Postel je vybavena úložným prostorem na ložní prádlo, který se otevírá nahoru pomocí plynových pístů. Ve výklenku čela postele je namontováno LED osvětlení, které lze měnit v závislosti na náladě. Samet dodává styl a eleganci. Ložnice AMARO vám zajistí velký komfort a spokojenost s používáním.Rozměry: Výška čela: 90 cm Celková šířka: 180 cm Celková délka: 230 cm Výška rámu postele: 30 cm Tloušťka rámu postele: 10 cm Tloušťka čela: 20 cm Plocha na spaní: 160 cm x 200 cm - jiné rozměry dostupné na našich aukcích Cena se týká postele s kovovým roštem (plynové písty) a úložným prostorem na ložní prádlo.BAREVNÝ LED - OVLÁDÁNÝ DÁLKOVÝM OVLADAČEM Ve výklenku čela postele LED osvětlení, jehož barvu lze měnit dálkovým ovladačem
| Úložný prostor | Postel bez úložného prostoru |
| Spací plocha | 160 x 200 cm |
| Matrace v ceně | Ne |
| Rošt v ceně | Ano |
| Polohovací rošt | Ano |
| Výška - maximální v cm | 100 |
| Výška zadního čela postele | 100 cm |
| Výška předního čela postele | 43 cm |
| Délka v cm | 220 |
| Šířka v cm | 170 |






