- Kuchyně + Jídelna
- Ložnice
- Dětský pokoj
- Dětské modulové systémy
- Dětský pokoj sestava
- Dětské skříně
- Dětské postele
- Dětské komody
- Dětské konferenční stoly
- Dětské matrace
- Dětské noční stolky
- Dětské pohovky
- Dětské police
- Dětské postýlky
- Dětské psací stoly
- Dětské regály a knihovny
- Dětské rošty
- Dětské sedací vaky
- Dětské hrací křesla
- Dětské židle a křesla
- Dětský textil
- Doplňky
- Obývací pokoj
- Pracovna
- Předsíň
- Koupelna
- Kovový nábytek
- Zahrada
- Bytový textil
- Výprodej zboží
- Nábytek pro školy
Postel 90x200 VILLEMO Béžová Sametová
Katalogove cislo:
i744_9218
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Sametová tkanina |
| Barva | Béžový |
| Styl interiéru | Moderní |
| Délka postele | 220 cm |
| Šířka postele | 220 cm |
| Úložný prostor na ložní prádlo | Ne |
| Rám v sadě | Ano |
| Matrace v sadě | Ne |
| Výška postele | 95 cm |
| Plocha na spaní | 90 x 200 cm |










