Postel 160x200 MURCJA s Úložným Prostorem Šedé Boucle
Katalogove cislo:
i744_8877
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Tkanina bouclé |
| Barva | Šedý |
| Styl interiéru | Moderní |
| Délka postele | 228,5 cm |
| Šířka postele | 185 cm |
| Úložný prostor na ložní prádlo | Ano |
| Rám v sadě | Ano |
| Matrace v sadě | Ne |
| Výška postele | 97 cm |
| Plocha na spaní | 160 x 200 cm |




