Popis produktu
Recenze
Pohovka Ring je velmi praktickým kouskem sedacího nábytku, který výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy. Výpň sedáku tvoří kvalitní PUR pěna a je očalouněna kvalitní potahovou látkou. Výborně se hodí do dětského i studentského pokoje, nebo do pokoje pro hosty. Pohovku nabízíme v levém i pravém provedení a v několika trendy barvách. Polštáře jsou v ceně pohovky, ostatní vyobrazené dopňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Úložný prostor | Ano |
| Výška | 75 cm |
| Rozkládací | Ano |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 75 cm |
| Délka | 190 cm |
| Hloubka | 82 cm |
| Hloubka sedu s polštáři | 82 cm |
| Maximální nosnost | 85 kg |
| Plocha po rozkladu | 150x185 cm |


