Otočné Křeslo LEMON Světle Béžové
Katalogove cislo:
i744_8960
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Světle béžový |
| Područky | Ano |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | dub |
| Materiál korpusu | dřevo |
| Kategorie | Židle |
| Maximální zatížení | 110 kg |
| Šířka sedadla | 42 cm |
| Hloubka sedáku | 44 cm |
| Výška sedadla | 52 cm |
| Výška židle | 90,5 cm |
| Šířka židle | 61 cm |
| Otočný | Ano - 180° |
| Automatický návrat | Ano |










