Otočná židle TEKSAS Černá Ekokůže
Katalogove cislo:
i744_2233
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Ekologická kůže |
| Materiál | Ohýbaná překližka |
| Barva | Černý |
| Područky | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Podnožka | Ne |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | chrom |
| Materiál korpusu | kov |
| Hloubka křesla | 46 cm |
| Šířka křesla | 53 cm |
| Výška křesla | 88 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Maximální zatížení | 100 kg |
| Šířka sedadla | 53 cm |
| Hloubka sedáku | 40 cm |
| Kolečka | plastové |
| Minimální výška sedadla | 45 cm |
| Maximální výška sedadla | 55 cm |







