Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Šedý |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Podnožka | Ne |
| Barva těla | pochromovaný |
| Materiál korpusu | kov |
| Šířka křesla | 65 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Maximální zatížení | 125 kg |
| Šířka sedadla | 52 cm |
| Hloubka sedáku | 52 cm |
| Kolečka | plastové |
| Minimální výška sedadla | 50 cm |
| Maximální výška sedadla | 60 cm |
| Výška nábytku | 122 cm |
| Hloubka nábytku | 62 cm |
| Barva čalounění | šedý |
| Materiál čalounění | látka |









