Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Ekologická kůže |
| Materiál | Ocel |
| Materiál | Ohýbaná překližka |
| Barva | Černý |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Maximální zatížení | 100 kg |
| Šířka sedadla | 42 cm |
| Hloubka sedáku | 40 cm |
| Minimální výška sedadla | 55 cm |
| Maximální výška sedadla | 75 cm |
| Výška židle | 115 cm |
| Šířka židle | 43 cm |
| Hloubka židle | 47 cm |









