Otočná židle MUSSO Hořčicová Boucle
Katalogove cislo:
i744_8977
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Tkanina bouclé |
| Barva | Hořčicový |
| Područky | Ano |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Židle |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Šířka sedadla | 44 cm |
| Hloubka sedáku | 46 cm |
| Výška sedadla | 51 cm |
| Výška židle | 90 cm |
| Šířka židle | 68 cm |
| Hloubka židle | 57 cm |
| Otočný | Ano - 180° |
| Automatický návrat | Ano |









