Otočná židle LONDON Modrá Sametová
Katalogove cislo:
i744_6931
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Samet |
| Barva | Tmavě modrý |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Podnožka | Ne |
| Styl interiéru | Moderní |
| Hloubka křesla | 72 cm |
| Šířka křesla | 75 cm |
| Výška křesla | 121 cm |
| Šířka sedadla | 52 cm |
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Mechanismus | Multiblok |
| Kolečka | plastové |
| Minimální výška područky | 70 cm |
| Minimální výška sedadla | 52 cm |
| Maximální výška sedadla | 62 cm |
| Maximální výška područky | 80 cm |














