Otočná židle LIVERPOOL Bílá Ekokůže
Katalogove cislo:
i744_2109
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Ekologická kůže |
| Barva | Bílý |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ne |
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | černý/ stříbrný |
| Materiál korpusu | plastická hmota |
| Výška křesla | 125 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Maximální zatížení | 150 kg |
| Šířka sedadla | 48 cm |
| Hloubka sedáku | 51 cm |
| Kolečka | kaučukové |
| Výška sedadla | 51 cm - 60 cm |
| Minimální výška područky | 57 cm |
| Mechanismus | Naklonění |










