- Kuchyně + Jídelna
- Ložnice
- Dětský pokoj
- Dětské modulové systémy
- Dětský pokoj sestava
- Dětské skříně
- Dětské postele
- Dětské komody
- Dětské konferenční stoly
- Dětské matrace
- Dětské noční stolky
- Dětské pohovky
- Dětské police
- Dětské postýlky
- Dětské psací stoly
- Dětské regály a knihovny
- Dětské rošty
- Dětské sedací vaky
- Dětské hrací křesla
- Dětské židle a křesla
- Dětský textil
- Doplňky
- Obývací pokoj
- Pracovna
- Předsíň
- Koupelna
- Výprodej zboží
- Bytový textil
- Zahrada
- Nábytek pro školy
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Šedý |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Podnožka | Ne |
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | bílý |
| Materiál korpusu | plastik |
| Hloubka křesla | 60 cm |
| Šířka křesla | 62 cm |
| Výška křesla | 108 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Maximální zatížení | 100 kg |
| Šířka sedadla | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Mechanismus | Naklonění |
| Kolečka | kaučukové |
| Minimální výška područky | 72 cm |
| Minimální výška sedadla | 46 cm |
| Maximální výška sedadla | 56 cm |
| Maximální výška područky | 80 cm |











