Otočná židle GIORGIO Masážní Vyhřívaná Béžová
Katalogove cislo:
i744_8590
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Béžový |
| Područky | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Styl interiéru | Moderní |
| Barva těla | chrom |
| Materiál korpusu | materiál |
| Hloubka křesla | 75 cm |
| Šířka křesla | 73 cm |
| Výška křesla | 118 cm |
| Kategorie | Otočné židle |
| Maximální zatížení | 150 kg |
| Šířka sedadla | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 52 cm |
| Mechanismus | Multiblok |
| Kolečka | kaučukové |
| Minimální výška sedadla | 46 cm |
| Maximální výška sedadla | 55 cm |













