- Kuchyně + Jídelna
- Ložnice
- Dětský pokoj
- Dětské modulové systémy
- Dětský pokoj sestava
- Dětské skříně
- Dětské postele
- Dětské komody
- Dětské konferenční stoly
- Dětské matrace
- Dětské noční stolky
- Dětské pohovky
- Dětské police
- Dětské postýlky
- Dětské psací stoly
- Dětské regály a knihovny
- Dětské rošty
- Dětské sedací vaky
- Dětské hrací křesla
- Dětské židle a křesla
- Dětský textil
- Doplňky
- Obývací pokoj
- Pracovna
- Předsíň
- Koupelna
- Výprodej zboží
- Bytový textil
- Zahrada
- Nábytek pro školy
Otočná židle ASTRO Mládežnická Růžová Ekokůže
Katalogove cislo:
i744_8610
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Ekokůže |
| Barva | Růžový |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Podnožka | Ne |
| Barva těla | pochromovaný |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategorie | Otočné židle |
| Šířka sedadla | 45 cm |
| Hloubka sedáku | 39 cm |
| Kolečka | plastové |
| Minimální výška sedadla | 42 cm |
| Maximální výška sedadla | 52 cm |
| Výška nábytku | 95 cm |
| Hloubka nábytku | 65 cm |
| Barva čalounění | růžový |
| Materiál čalounění | umělá kůže |









