Otočná Relaxační Křeslo TERRY Béžové
Katalogove cislo:
i744_8773
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Tkanina bouclé |
| Barva | Krémový |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Hloubka křesla | 80 cm |
| Šířka křesla | 88 cm |
| Výška křesla | 110 cm |
| Funkce rozkládání | Ne |
| Funkce masáže | Ne |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Funkce houpání | Ne |









