Otočná Masážní Křeslo SPIKE 2 Tmavě Šedé
Katalogove cislo:
i744_7099
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Materiál | Látka |
| Barva | Šedý |
| Područky | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Podnožka | Ano |
| Styl interiéru | Minimalistický |
| Styl interiéru | Moderní |
| Styl interiéru | Loftový |
| Barva těla | černý |
| Materiál korpusu | kov |
| Hloubka křesla | 80 -140 cm |
| Šířka křesla | 69 cm |
| Výška křesla | 103 cm |
| Funkce rozkládání | Ano |
| Funkce masáže | Ano |
| Kategorie | Relaxační křesla |
| Maximální zatížení | 125 kg |
| Funkce houpání | Ne |











