Mlýnek SPICE BUBBLE 2 ks, modrý + krémový 21 cm 722196
Katalogove cislo:
i712_241103
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
- Originální mlýnky na koření
- Moderní, geometrický design
Sada mlýnků na koření 2 ks. modrá a krémová
Mlýnky na koření mají minimalistický design a originální barevné schéma. Jeden z nich má živou námořnickou modrou barvu a druhý světle krémovou barvu. Určitě vyniknou na vaší kuchyňské lince mezi ostatními kuchyňskými doplňky. Jsou nezbytností v každé kuchyni, kterou využijete při vaření.
Účel
Mlýnky jsou funkční doplňky, které jsou nepostradatelné v každé kuchyni a budou sloužit k mletí koření. Různé barvy jsou ideální pro rozlišení mezi mlýnkem na pepř a solí. Mlýnky se dokonale hodí do interiérů zařízených v moderním a minimalistickém stylu. Když jsou umístěny na nádobí nebo kuchyňské desky, budou vypadat jako samostatná dekorace.
Materiál
Mlýnky jsou vyrobeny ze dřeva, plastu a nerezové oceli.
Produkt určený pro styk s potravinami. Myčka: NEZboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
Výška | 21 |
Barva | MULTIBAREVNÝ |
Barva 1 | MULTIBAREVNÝ |
Marketingový název | SPICE BUBBLE |
Materiál 1 | STROMY |
Dimenze | 21 cm |
Materiál 2 | nerezová ocel |
Řada | BASIC |
Sezóna | SS25 |
Materiál 3 | PLASTIK |
Funkce Ean | 5906496722196 |
Materiál 1 % | 90 |
Kontakt s potravinami | ANO |
Výška v balení | 230 |
Materiál 2 % | 5 |
Šířka na balení | 130 |
Délka v balení | 80 |
Hmotnost na balení | 510 |
Materiál 3 % | 5 |