+420 724 888 180   Po - Pá 8:00 - 16:00
Matrace multipocket IVREA MAX CANDY, 160x200 cm

Matrace multipocket IVREA MAX CANDY, 160x200 cm

Katalogove cislo: i560_772_160-x-200
Naše cena s DPH
19 370 Kč
Popis produktu

Složení matrace:

 • Tvrdost matrace - H3 - středně tvrdá / H5 - hodně tvrdá

 

7-zonové pružiny MULTIPOCKET (výška 18 cm):

 • Pružiny rozdělují matraci do 7 zón, každá  zóna je s vhodnou oporou pro danou část těla. Větší počet pružin pracuje nezávisle na sobě, takže dva vedle sebe spící lidé nepociťují nepohodlí v důsledku přetáčení druhé osoby. Matrace je skvělá i pro osoby s různou tělesnou hmotností, protože se matrace neprohýbá k druhé osobě. Díky použití technologie NanoHard mají pružiny delší životnost a odolnost proti deformaci nebo promáčknutí. 

 

Termoplastická pěna VISCO (výška 4 cm):

 • Speciální pěna, která se vlivem teploty přizpůsobí tvaru těla. Poskytuje páteři přirozenou polohu a oporu. Ideální pro lidi s bolestmi zad. Zabraňuje proleženinám. Nejvyšší kvalita pro nejnáročnější zákazníky.

   

Polyuretanová pěna (výška 2 cm):

 • Další vrstvou matrace je kvalitní PUR pěna, která je vysoce odolná proti deformaci. Poskytuje dostatečné odpružení, je prodyšnou strukturu, je pružná a odolná.

  

Kokosová vrstva (výška 1 cm):

 • Je to přírodní materiál, 100% ekologická. Získavá se ze skořápek kokosových ořechů. Kokosová vlákna jsou lehká a vzdušná, zároveň velmi odolná a pružná. Kokosová vrstva je odolná proti vlhkosti a deformacím. Zlepšuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, čímž zabraňují nadměrnému pocení. Kokos má také antialergické vlastnosti, zabraňuje rozvoji plísní a roztočů. Doporučuje se zejména zákazníkům, kteří preferují tvrdší matrace.

 

Prošívaný potah CANDY (výška 1 cm):

 • Prošívaný potah CANDY je vyroben z polyesterového materiálu, jehož struktura dokonale odvětrává matraci. Materiál se dokonale přizpůsobí přirozené postavě uživatele. Vleže na matraci s potahem CANDY máme pocit měkkosti a lehkosti, což výrazně ovlivňuje komfort odpočinku. Odolná tkanina má také antialergické a protiplísňové vlastnosti. Výrazně omezuje rozvoj prachových roztočů. Potah lze prát na 30°C.
 
Složení potahu:
 • polyester - 56 %
 • viskóza - 42 %
 • polyamidy - 2 %
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně a většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.

Technické parametry
Typ matraceMultippocket
Rozměr matrace160 x 200 cm
Potah matraceCandy
Pratelný potahAno
Snímatelný potahAno
Vhodné pro alergikyAno
Výška v cm28
Šířka v cm160
Délka v cm200