Masážní přístroj na nohy ME-FM04 s funkcí ohřevu černý
Katalogove cislo:
i744_9041
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva | Černý |
| Druh masáže | rotační hlavice shiatsu s ohřevem |
| Termoregulace | jemné vytápění |
| Materiál zařízení | ABS + prodyšná síťka |
| Napájení | drátové |
| Napájení | síťová nabíječka |
| Masážní zóny | stopy |
| Režimy masáže | mnoho režimů masáže |
| Výška zařízení | 12 cm |
| Šířka zařízení | 35 cm |
| Hloubka zařízení | 33 cm |
| Jmenovitý výkon | 30 W |






