Masážní podložka na křeslo ME-MC10 Černá
Katalogove cislo:
i744_9042
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva | Černý |
| Druh masáže | vibrace + topení |
| Regulace výkonu | 3 úrovně |
| Termoregulace | jemné vytápění |
| Materiál zařízení | látka |
| Hmotnost zařízení | 130 g |
| Napájení | síťový adaptér |
| Masážní zóny | krk, záda, pas, páteř, nohy |
| Šířka zařízení | 49 cm |
| Délka zařízení | 114 cm |









