Lucerna dřevěná, barva hnědá, sada 3 kusy
Katalogove cislo:
i715_LD-0336
0%
0 recenze
Popis produktu
Hlídání ceny
Recenze
Chcete si navodit romantickou atmosféru ve svém bytě, na terase, či na zahradě? Pokud ano, dekorační lucerna je skvělou volbou, jak toho dosáhnout. Po umístění svíčky, nebo LED světýlek se vytvoří příjemné světlo, které vám pomůže relaxovat a uvolnit se po náročném dni. Navíc, díky svému elegantnímu designu, jsou lucerny na svíčku skvělým doplňkem interiéru či exteriéru vašeho domova. Během letních večerů je můžete umístit po celé zahradě či terase a vytvořit tak kouzelné prostředí pro večeři pod širým nebem či trávení společného času s přáteli a rodinou. TIP: Dřevěná lucerna se může ozdobit umělými květinami, nebo drobnými dekoracemi z našeho sortimentu a impozantní aranž je na světě.
Zboží je dodáváno bez doplňků a dekorací (např. textilních doplňků, spotřebičů, baterie, matrací atd.), nejsou tedy v ceně. Pokud není uvedeno jinak. Většinou je zboží dodáváno v demontovaném stavu, dle charakteru zboží. Fotografie mohou být i ilustrační a barva produktu nemusí odpovídat skutečnosti vlivem nastavení monitoru a převodem do el. podoby. V případě nejasností kontaktujte naše klientské centrum pegas@nabytek-pegas.cz či volejte 777244446.
| Barva | Hnědá |
| Šířka (cm) | 35.0000 |
| Hloubka (cm) | 35.0000 |
| Výška (cm) | 82.0000 |
| Hmotnost - netto (kg) | 8.8000 |
| Materiál | Dřevo |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm | 16x16x40 cm |
| Velikost (velká) ŠxHxV | 35x35x82 cm |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm | 25x25x58 cm |
| Hmotnost (g) | 8800.0000 |


